sreda, 5. november 2025

Krški župan Kerin zaradi preiskav v Kostaku zahteva sestanek z njegovo upravo

Krški župan Janez Kerin zaradi kriminalistične preiskave, ki je v sredo potekala v družbi Kostak, kjer je Mestna občina Krško 43-odstotna lastnica, zahteva sestanek z upravo družbe. Ta bo v torek, nato pa se bo odločil, ali uprava, vključno z njenim predsednikom Miljenkom Muho, uživa njegovo podporo, je dejal danes za medije. sta več »

Več iz medija

ACH Volley poražen v Bukarešti

 

Odbojkarji ACH Volleyja so na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za ligo prvakov doživeli nekoliko nepričakovan poraz. V Bukarešti jih je s 3:1 (-21, 18,... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo