četrtek, 5. marec 2026

Cesarjeva nova oblačila v Trbovljah

Člani Mladinskega gledališča Svoboda Trbovlje so se lotili Cesarjevih novih oblačil. Pravljica je ena najbolj prepoznavnih zgodb danskega pisatelja H. C. Andersena in velja za satirično pripoved, ki na zabaven način prikaže, kako se ljudje včasih pretvarjajo in bojijo povedati resnico. Premiera otroške predstave bo v četrtek, 9. oktobra, ob 18. uri. Življenje v pisanem savus več »

Več iz medija

Skupaj odkrivajmo sladkorno

Sladkorna bolezen tipa 2 se pogosto razvija neopazno – brez bolečin in brez izrazitih opozorilnih znakov. Tako nekateri zanjo izvedo šele, ko se že pojavijo... savus več »

Šeraj ljubezen, ne bolezen

NIJZ v sodelovanju s petimi zdravstvenimi domovi po Sloveniji tretjič zapored organizira akcijo cepljenja proti humanim papiloma virusom (HPV) za mlade in... savus več »

Turnir za najmlajše

 

V soboto, 28. februarja, so se najmlajši borci Pon do kwan Izlake odpravili na otroško ligo v Novo Gorico. Spremljali so jih trenerji Tilen Zajc, Niko Sešlar... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo