sobota, 10. januar 2026

Končno! Začetek del na cesti Krško-Zdole

V četrtek so se uradno začela gradbena dela na državni cesti Krško–Zdole, ki že desetletja velja za eno najnevarnejših v občini. Dolgo pričakovani projekt zajema rekonstrukcijo 3.570 metrov dolgega odseka, katerega cilj je izboljšati prometno varnost in udobje vseh udeležencev v prometu. Začetek del sta s svojo prisotnostjo pospremila župan Mestne občine Krško Janez Kerin moje posavje več »

Več iz medija

Počilo pri Sparu v Brežicah

Včeraj nekaj po 6. uri je prišlo do prometne nesreče med tovornim in osebnim vozilom na Maistrovi ulici, pri trgovini Spar v Brežicah. Na kraju dogodka so... moje posavje več »

V Venišah drevo padlo na vozilo

 

Gasilci PGE Krško so bili danes ob 5.49 obveščeni o padcu drevesa na vozilo v kraju Veniše na območju krške občine. Na intervencijo so izvozili z dvema... moje posavje več »

Umrl posavski vinar Miha Istenič

 

Umrl je Miha Istenič, dolgoletni vinar in član Društva vinogradnikov Bizeljsko. Kot poroča Delo, je Istenič preminil v soboto. Miha Istenič je nadaljeval... moje posavje več »

Kam na silvestrovanje v Posavju?

 

V Posavju boste leto 2026 lahko pričakali na dveh organiziranih silvestrovanjih na prostem, in sicer v Brežicah in Krškem.  V Brežicah bodo tradicionalno v... moje posavje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo