nedelja, 7. december 2025

CUBO. Hojsov pasijon in hude blodnje SDT. Zmaga pa božičnica!

Smeh je pol zdravja, pravite? Mati narava, hvala za Hojsa. Aleš je model, pred katerim kapitulira tudi umetna inteligenca. Volitve so blizu, je torej čivknil pozabljeni lik notranjega ministra v zadnji Janševi vladi. Hojsek je sicer politična karikatura, ki ni nikoli izvoljena ampak postavljena po ukazu gospodarja Janeza. Aleš Hojs je daleč od prvokategornika v […] mikstone več »

Več iz medija

Črnuhar se vedno organizira!

 

Črnuhar se je organiziral dobro, je po referendumskem porazu prizadeto in užaljeno ugotovila poslanka Lena Grgurević, low level pravna zguba. Ja, kje pa živi... mikstone več »

Ab Irato

 

Na tale beden in deževen torek je ljubljanskega župana pot vodila na sodišče. Manjkal je tisti prizor, ko odvetnik Koščak Jankoviću nosi dežnik, sicer pa je... mikstone več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo