sobota, 13. september 2025

Nekdanja žena Harisa Džinovića živi v meki za milijonarje

Nekdanja žena bosansko-hercegovskega pevca Harisa Džinovića Melina Galić je po lanski ločitvi življenje nadaljevala v Monaku. Haris, ki je star 73 let, in 30 let mlajša Melina sta se ločila po 12 letih zakona, v katerem sta dobila hčerko Đino in sina Kana, danes pa Melina biva v Monte Carlu v stanovanju, vrednem več deset milijonov evrov. Njena soseda, Srbkinja, ki tam živi že vrsto let, je za srb... dnevnik več »

Več iz medija

Slovesno slovo od Gabi Novak

V mali dvorani Vatroslava Lisinskega v Zagrebu je v sredo potekala spominska slovesnost za legendarno pevko Gabi Novak, od katere so se skoraj mesec po njeni... dnevnik več »

Franc Šlihthuber mora v zapor

 

Novica, da mora dolgoletni župan Gornjih Petrovcev Franc Šlihthuber v »klasični/strogi zapor«, namesto da bi lahko skrbel za starostnike v bližnjem domu... dnevnik več »

Prežganka po gostiji

 

Nadaljevanje prve slovenske nogometne lige prihaja kot prežganka po obilni gostiji. S slednjo je mogoče primerjati bogat košarkarsko-nogometni teden, ki je za... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo