torek, 18. avgust 2026

Tepeš: Sever Malekule

Voda v zalivih na jugu Malekule je kalna zaradi številnih rek, ki se v zalive izlivajo. Plavanje v kalni vodi ni predstavljalo velikega užitka zato sva jug Malekule že naslednji dan zapustila in odjadrala nekaj deset milj proti severu, ki obljublja bistrejše morje. Da se ne bi preveč dolgočasil na poti proti severu, sem se obnašal trajnostno in iz stare majice zašil prevleko za bokobran. Le tega j... e-navtika več »

Več iz medija

REGATA CRAL INSIEL 2026

 

Mednarodna jadralna regata ob 100-letnici Jadralnega kluba Pullino Datum: sobota, 12. september 2026 Lokacija: Tržaški zaliv Regata CRAL INSIEL se tudi letos... e-navtika več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo