sobota, 11. oktober 2025

Zaveslalo jih je rekordnih 366 (video)

Sončno in prijetno toplo vreme je bilo danes kot naročeno. Pod jezom v Solkanu so se že zgodaj zjutraj začeli zbirati udeleženci jubilejne, 40. Soške regate oz. GO! Spusta po reki Soči, kot je poimenovana letošnja prireditev. Rekordnih 366 se jih je vpisalo na startu, marsikdo pa se jim je pridružil tudi med spustom. Veselja in smeha ni manjkalo ne med pripravami na rečno pustolovščino in niti med... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Barcolana jutri s šibkim vetrom

 

Danes in jutri bo ob obsežnem polju visokega zračnega tlaka vremenska slika nekoliko bolj umirjena kot včeraj, ko je ozračje rahlo prevetrila oslabljena... primorski dnevnik več »

Noše gredo na Barcolano

 

Sredi 19. stoletja je bil Veliki trg videti nekoliko drugačen kot danes. Na podlagi oblačil, s katerimi je slikar Marco Moro leta 1854 upodobil obiskovalce... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo