petek, 27. februar 2026

Free Hamas, 4.

Seveda so mnenja lahko različna, a vedno obžalujem, če kdo brez posebnih pomislekov in kar posplošeno napiše nekaj takega, kot je tole: »Pri pisanju svojega članka sem imel v mislih sedanjo evforijo z dogodki v Gazi, saj se vsi zgražajo nad početjem Izraela, kot da 7. oktobra ni bilo.« Nihče se ne zgraža; bil je 7. oktober in, kot mi je znano, večina obsoja tudi Hamasov napad, ker obsojamo vsako n... dnevnik več »

Več iz medija

Sla po maščevanju

Nastop predsednika stranke SDS Janeza Janše na TV soočenjih in njegovo navidezno spravljivost, ki jo prikazuje, lahko ocenimo zgolj kot že znano igrico... dnevnik več »

Dobri rezultati Nvidie

 

Po koncu trgovanja v sredo je poslovne rezultate objavila še zadnja od družb iz skupine veličastnih sedem in največja družba po tržni kapitalizaciji v ZDA,... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo