sreda, 22. april 2026

V Trstu izrazit naliv povzročal težave

Močan naliv, ki je nastal nad Tržaškim zalivom med 18.30 in 19. uro, je v Trstu povzročal številne težave. Na delu so gasilci. V približno pol ure je padlo 35 litrov dežja na kvadratni meter, je namerila meteorološka postaja deželne agencije za okolje Arpa, kar je približno količina, ki pade v tretjini meseca. V več mestnih predelih so skočili pokrovi jaškov, voda je poplavljala pločnike in ceste.... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Iščejo rešitve za prometne muke

Vse gostejši promet v openskem vaškem središču povzroča preglavice. Vzhodnokraški rajonski svet prejema številna obvestila zaradi dotrajanih cestišč, občani se... primorski dnevnik več »

Razstava vin v Zgoniku se poslavlja

 

V Zgoniku letos ne bo več Razstave vin, kakršno smo poznali preteklih 60 let. Po lanski jubilejni izvedbi praznika, na katerem so nagradili najboljše vinarje v... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo