Organizatorji iz Kolesarskega kluba Kranj so uspešno izvedli 57. Veliko nagrado Kranja I feel Slovenia, najstarejšo kolesarsko dirko pri nas. Zadovoljni so tudi z udeležbo gledalcev. Na mednarodni kolesarski zvezi so za naslednje leto prijavili dirko višjega ranga, ki bo v Kranj privabila še boljše ekipe. gorenjski glas več »
Več iz medija
Ameriškega planinca našli mrtvega
V ponedeljek se je na poti na Trigav smrtno ponesrečil 33-letni ameriški pohodnik. Po ugotovitvah policistov je s poti padel v globino. gorenjski glas več »
Dve dolgi hiši iz žlindre
Študentka arhitekture Ela Grasselli je za projekt Dve dolgi hiši na Jesenicah prejela študentsko častno priznanje piranesi 2025. Njena drzna arhitekturna... gorenjski glas več »
Bosna danes
gorenjski glas več »
Odgovori na podnebne spremembe
V pripravi sta akcijska načrta prilagajanja Gorenjske in Mestne občine Kranj na podnebne spremembe. Ta mesec je bila organizirana strokovna delavnica. gorenjski glas več »
Na smučišču se je poškodoval žičničar
gorenjski glas več »
Potrdili nadomestnega svetnika
gorenjski glas več »
Življenje v rumeni majici je napornejše
Domen Prevc je prvo ime začetka nove sezone svetovnega pokala v smučarskih skokih. Pravi, da nositi majico vodilnega v skupnem seštevku ni tako preprosto, saj... gorenjski glas več »
Posebna čast za Marka Milića
gorenjski glas več »

