torek, 13. januar 2026

Korotan zmagal, Fužinar izgubil

V tretjem krogu 3.SNL vzhod sta bila koroška tretjeligaša polovično uspešna. Korotan je na Prevaljah premagal Brežice 1919 Terme Čatež z 2:0, Fužinar pa je v Rogaški Slatini z domačo Rogaško izgubil z 1:0. Na lestvici je Korotan sedaj s sedmimi zbranimi točkami drugi, Fužinar z dvema enajsti. Prevaljčani so na domačem igrišču uspeli premagati e-koroška več »

Več iz medija

Drugo mesto!

 

Štartali smo zadnjo etapo pred dnevom počitka. Budilka nas je zbudila že ob treh zjutraj. Okoli štirih smo štartali na povezovalno etapo, nato je sledila še... e-koroška več »

Prvi del prve maratonske etape

 

Dakar je danes štartal s prvo od dveh maratonskih etap. Organizator je napovedal težko dirko in ta etapa je dokazala kako resno so mislili, ko so izbirali... e-koroška več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo