ponedeljek, 18. avgust 2025

Boris Johnson z družino na počitnicah v Grčiji

Nekdanji britanski premier Boris Johnson del počitnic preživlja v Grčiji. Z ženo Carrie in njunimi štirimi otroki so ga opazili na otoku Evia, kjer je užival med plavanjem v morju in sproščanjem na plaži. Družina je za prvi del dopusta, ki so ga imeli pred tedni, odpotovala v Italijo, nekaj utrinkov pa je takrat na družbenem omrežju delila tudi Carrie. 24ur več »

Več iz medija

Kje je Neja?

Policisti Policijske postaje Ljubljana Bežigrad so bili obveščeni, da svojci pogrešajo mladoletno Nejo Jurkas iz Ljubljane. Nazadnje so jo videli v nedeljo... 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo