sobota, 11. oktober 2025

S čolnom po reki Timavi

Še do 15. septembra se je mogoče vkrcati na turistični čoln in odpluti po reki Timavi. Prva priložnost se ponuja že danes, ko bo ob 10.30 čoln odplul iz Ribiškega naselja najprej proti devinskim stenam in nato proti Štivanu po Timavi do njenega izliva. Tu se boste izkrcali, se sprehodili do cerkve sv. Ivana Krstnika, kjer si boste ogledali zgodovinsko uprizoritev z gledališčniki v rimskih kostumih... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Na Barcolani presegli 1800 vpisov

Do danes ob 18. uri se je na nedeljsko Barcolano, najbolj množično regato v Sredozemlju, prijavilo 1800 jadrnic, sporočajo organizatorji. Število vpisanih že... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo