četrtek, 14. avgust 2025

V Kinodvor prihaja trilogija iz Osla

Seks, Ljubezen in Sanje – ne nujno v tem vrstnem redu – so poglavja v ohlapno povezani trilogiji o sodobnih razmerjih norveškega romanopisca in režiserja Daga Johana Haugeruda. Film Sanje bo na sporedu od 21. avgusta, Seks od 28. avgusta, Ljubezen pa od 4. septembra. kino dvor več »

Več iz medija

Drugi dom

 

Razstava fotografij Chantal Nicod v galeriji Kinodvora. »Kinodvor je veliko več kot mestni kino. Za skupnost, zaposlene in tudi zame, ki sem v Ljubljano prišla... kino dvor več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo