petek, 20. marec 2026

Posebno darilo za Tadeja

Veličasten sprejem za štirikratnega zmagovalca Dirke po Franciji Tadeja Pogačarja v Komendi je bil v znamenju njegovega prvega domačega slavja in izjemnega vzdušja, ki ga najbolje opišejo besede Luke Mezgeca: »Na trenutke smo se počutili kot na Montmartru v Parizu na olimpijskih igrah ali na zadnji etapi letošnjega Toura.« gorenjski glas več »

Več iz medija

Na začetku sem bil res zanič

Aleksander Pozvek je znani televizijski obraz in radijski glas, novinar, komik in imitator. »Ko so vrstniki v osnovni šoli gledali Harryja Potterja, sem jaz... gorenjski glas več »

Pesmi, fotografije, eseji, zgodba

 

Od tebe dalje štejem svoje dni Lojzeta Krakarja in Voranca Vogla, Metulji vedo za moč besede Mance Košir in Adiós Buenos Aires Brine Svit so knjižne novosti... gorenjski glas več »

Ko si ženske vzamejo čas zase

 

V prostorih Osnovne šole Staneta Žagarja v Kranju je v soboto potekal že šesti Ženski dan, ki je tudi letos združil številne udeleženke z različnih koncev... gorenjski glas več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo