sobota, 20. september 2025

Erwin van de Looi prevzema vodenje aktualnih prvakov

Novi glavni trener Zmajev je nizozemski strokovnjak Erwin van de Looi, ki v Ljubljano prihaja z odličnim življenjenjepisom in izkušnjami iz domovine, zdaj pa se bo prvič v karieri preizkusil še v tujini. Sklenjeno je sodelovanje do konca aktualne sezone. Van de Looi je svojo trenersko pot začel v mladinskem pogonu Groningena, kjer je v [...] športni portal več »

Več iz medija

Poškodba nekdanje številke ena

Smučarska skakalka Eva Pinkelnig je med generalko na olimpijski skakalnici v Predazzu padla in si poškodovala levo koleno. Sedemintridesetletna Avstrijka je v športni portal več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo