četrtek, 16. julij 2026

»Intenzivna kardiološka enota ostaja v Gorici«

»Enota za intenzivno kardiološko zdravljenje UTIC, tako kot postelje kardiološkega oddelka, ostajajo v Gorici,« je napovedal goriški župan Rodolfo Ziberna po sestanku, na katerem se je o usodi goriškega kardiološkega oddelka pogovoril s predsednikom Dežele Furlanije - Julijske krajine Massimilianom Fedrigo in Riccardom Riccardijem, ki je v deželni vladi odgovoren za zdravstvo. Srečanja na sedežu D... primorski dnevnik več »

Več iz medija

David Umek ostaja v Prati

Tržaški odbojkar David Umek bo tudi v prihodnji sezoni igral v Prati. To pomeni nov preskok v njegovi karieri, saj bo tako z ekipo, s katero je lani napredoval... primorski dnevnik več »

Josh Hiller je novi predsednik

 

Tržaški košarkarski prvoligaš Pallacanestro Trieste ima novo vodstvo. Včeraj popoldne so se člani uspeli končno zbrati na društvenem občnem zboru in izvoliti... primorski dnevnik več »

Z glasbo širijo sporočilo miru

 

Medtem ko je na svetu vse močnejši ropot bomb in drugega orožja, bo evropski mladinski sinfonični orkester European Spirit of Youth Orchestra (ESYO) tudi letos... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo