Pri komaj 17 letih je Iva Hancman izdala svoj prvenec Mozaik. To si je zaslužila z zmago na literarnem natečaju Mladi pisatelj leta, ki ga je že drugič izpeljala Založba 5ka. Lani nas je tako z zmagovalno knjigo Lepo spi, lepotec presenetila Ula Bratkovič. Mozaik: Za tiste, ki sanjajo Mozaik spremlja neimenovanega, a nadvse ambicioznega študent več »
Več iz medija
Baby shower, ki je prerasel v pravi vikend festival za...
Če bi morali izbrati en pomladni dogodek za bodoče starše, ki je trenutno najbolj vroča tema pogovorov, bi to brez dvoma bil Hura! NOSEČKA, največji BABY študent več »
Že 29. ŠKISOVA TRŽNICA – 7. maj 2026
Škisova tržnica je največja študentska prireditev v Sloveniji, ki že 29. leto združuje mlade iz celotne države. Letošnji dogodek bo potekal 7. maja v študent več »
So podkasti spremenili politično sliko Slovenije?
Zakorakali smo globoko v predvolilni čas in poleg predvolilnih soočenj se vedno več kandidatov poslužuje tudi nastopov v podkastih. Različni podkasti so študent več »
Študentska organizacija Slovenije ima novo vodstvo: nov predsednik ŠOS izvoljen za...
Skupščina Študentske organizacije Slovenije (ŠOS), je podelila enoletni mandat vodenja organizacije študentu Pravne fakultete Univerze v Ljubljani, Lovru študent več »
Izpostavljeno
študent več »
Kaj je huje – če ne moreš govoriti ali če govora ne...
študent več »
Izjemna prednost hoje po gozdu, potrdila jo je tudi najnovejša...
»Hoja po gozdu pomaga v boju proti negativnim mislim.« To trditev potrjuje nova študija, objavljena v reviji Proceedings of the National Academy of študent več »
Ta živila imajo več probiotikov kot kefir
Probiotiki so živi mikroorganizmi, ki lahko ugodno vplivajo na zdravje, predvsem na ravnovesje črevesne mikrobiote. Bakterije v naših prebavilih namreč študent več »

