petek, 27. februar 2026

Zakaj bi sploh še gledali RTV Slovenija?

Julij in avgust na Televiziji Slovenija prinašata vedno enako sliko: ponovitve, potopise, nekaj koncertov in nekaj tujih serij. Programski umik priljubljenih oddaj je sicer upravičen iz razlogov, kot sta »poletna dinamika« in »nižja gledanost«, a prav poletni meseci najbolj razgalijo, kar je očitno vse leto: programsko podhranjenost, odsotnost uredniške vizije in pomanjkanje samozavestne vsebinsk... dnevnik več »

Več iz medija

Sla po maščevanju

Nastop predsednika stranke SDS Janeza Janše na TV soočenjih in njegovo navidezno spravljivost, ki jo prikazuje, lahko ocenimo zgolj kot že znano igrico... dnevnik več »

Dobri rezultati Nvidie

 

Po koncu trgovanja v sredo je poslovne rezultate objavila še zadnja od družb iz skupine veličastnih sedem in največja družba po tržni kapitalizaciji v ZDA,... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo