sreda, 13. avgust 2025

Samostojni podjetniki bodo očitno izjema

Tisti koncesionarji, ki so samostojni podjetniki, bodo z razliko med prihodki in odhodki prosto razpolagali. Tako je mogoče razbrati iz predloga podzakonskega akta ministrstva za zdravje, ki predvideva tudi, kako v zdravstvu razmejevati prihodke na račun javne službe in tržne dejavnosti. dnevnik več »

Več iz medija

Branilec, ki rad drži žogo

 

Angleški prvoligaš Bournemouth je sporočil, da je podpisal petletno pogodbo s francoskim nogometašem Bafodejem Diakitejem, dosedanjim igralcem Lilla, pri tem... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo