Kristjan Čeh (Ptuj) je drugi dan državnega prvenstva v atletiki v Celju disk vrgel 68,41 m, prepričljivo sta zmagala tudi Tina Šutej (Kladivar) v skoku s palico s 4,63 m in Matic Ian Guček (Kladivar) v teku na 400 m ovire z rekordom prvenstev 48,86. Maja Mihalinec Zidar (Žak) se je od tekmovalne poti poslovila z zmago na 200 m s 23,46. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Več iz medija
Nov sijajen uspeh Šeška! Je on naslednja velika stvar slovenskega...
Mladi slovenski teniški igralec Žiga Šeško je na evropskem prvenstvu do 18 let v avstrijskem Oberpullendoru osvojil bronasto kolajno. V soboto je četrtega... ekipa24 več »
Luka, hvala - Dončiću v LA-ju postavili nekaj norega, prizor...
Luka Dončić se bo ob koncu prihodnjega tedna v Los Angeles vrnil še bolj dobrodošel kot kadarkoli prej - tudi z najbolj imenitnim poklonom. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Kako je veliki up rešil točko Celja , črni časi v Velenju
Derbi kroga do tega konca tedna vodilnih ekip lige Slovenj Gradca in Celja – ki sta vrh medtem prepustila Riku – se je končal brez zmagovalca. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Poškodovani Zajc glavna tema po tekmi Hajduk - Dinamo, to mu delajo...
Za Miho Zajcem je odlična predstava na derbiju. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Dragić se vrača! Po reprezentančni košarici dobil nov klub
Slovenski košarkar Zoran Dragić bo kariero nadaljeval v dresu Splita, je hrvaški klub sporočil na Facebooku. Šestintridesetletnik bo tako igral tudi v... ekipa24 več »
Pogačar danes po zlato? Kar so Slovencu naredile stavnice, je...
Tadej Pogačar bo danes kot edini iz slovenske reprezentance nastopil v vožnji na čas na svetovnem prvenstvu v Ruandi. Kolesarski as, ki prav danes praznuje 27.... ekipa24 več »
Znan naj bi bil razlog za novo hudo poškodbo smučarske...
V ženskih smučarskih skokih je prišlo do nove hude poškodbe. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Vznemirljiv posnetek – Đurovski se je zgrudil med govorom na...
Zdaj ga čakajo temeljiti pregledi. Več na Ekipa.si ekipa24 več »