Slovenski odbojkarji bodo ob 9. uri v kitajskem Ningboju odigrali zadnjo tekmo letošnje lige narodov. V boju za bron se bodo pomerili z Brazilci, ki so v sobotnem polfinalu z 0:3 izgubili s Poljaki, medtem ko so Slovenci premoč z 1:3 priznali Italijanom. Ob 13. uri sledi še finale. Pomlajena slovenska zasedba ima priložnost, da prvič v tem tekmovanju pride do kolajne, do zdaj je bila dvakrat četr... siol več »
Več iz medija
Celjani so v Stožicah pomendrali Olimpijo z neverjetnih 5:0
Nogometaši vodilnega Celja so v "superpokalnem" derbiju v Stožicah povsem nadigrali Olimpijo. Branilcem naslova, ki so pod vodstvom Jorgeja Simaa znova... siol več »
Alex de Minaur in Madison Keys prva četrtfinalista
Na teniškem turnirju ATP Masters 1000 v Torontu se je kot prvi v četrtfinale prebil Avstralec Alex de Minaur. Deveti nosilec je bil v dvoboju osmine finala s... siol več »
V Solkanu žlahten konec EP za Slovenijo
V Solkanu se je s tekmami v krosu končalo evropsko prvenstvo mladincev in mlajših članov v slalomu na divjih vodah. Jan Ločnikar je postal evropski prvak do 23... siol več »
Japonka Miyu Yamashita osvojila major v Veliki Britaniji
Japonka Miyu Yamashita je v valižanskem Porthcawlu osvojila British Open. Štiriindvajsetletna igralka golfa iz dežele vzhajajočega sonca je štiridnevno... siol več »
Ker naj bi bil čas kislih kumaric, si jih je privoščil tudi...
Nekdanji predsednik Borut Pahor si je v poletnem času privoščil kozarec kislih kumaric, ker je "tak čas". siol več »
Sodno pridržanje za domnevnega povzročitelja tragične nesreče na štajerski...
Pred celjskega preiskovalnega sodnika je danes stopil 41-letni državljan Ukrajine, domnevno odgovoren za pet smrtnih žrtev v sredini prometni nesreči na... siol več »
Moniki Hrastnik nehvaležno četrto mesto na EP v La Molini
Slovenska gorska kolesarka Monika Hrastnik je na evropskem prvenstvu v spustu v španski La Molini zasedla nehvaležno četrto mesto v razredu elite. Zlato... siol več »
poslastica med Olimpijo in Celjem! V Ljudskem vrtu je bilo...
V Stožicah se v "superpokalni" poslastici v Stožicah merita aktualni prvak Olimpija in pokalni zmagovalec Celje. Maribor in Koper, ki sta med tednom izpadla iz... siol več »