petek, 15. avgust 2025

Družina Praček bo počitnice preživela ob pomoči sirotam v Ugandi. Pomagate lahko tud

Z dobrodelno akcijo za sirotišnico Kasa v Ugandi so po besedah pobudnice akcije Ide Praček uspeli zbrati dovolj sredstev za gradnjo nove kuhinje. Pobudniki akcije se iskreno zahvaljujejo vsem darovalcem, a zbiranje se s tem ne končuje. Vsak dodaten evro bo namenjen šolanju otrok in zagotavljanju dnevnih obrokov. V Ugandi šolanje ni samoumevno, topel obrok pa je za številne otroke pogosto edini v d... ognjišče več »

Več iz medija

Nenehno na begu pred seboj

Danes je ena glavnih manter biti uspešen. Ko na šolah za starše velikokrat postavim vprašanje, kaj si želijo za svoje otroke, mnogi odgovorijo: »Da bi bil... ognjišče več »

Ljuba moja Vnebovzeta Mati Božja!

Poletje je čas, ko se najbolj posvečamo svojemu telesu. Že v pripravah na poletne mesece mnogi začnejo s pospešeno telovadbo, s posebnimi dietami in še s čim,... ognjišče več »

“Tisti od spodaj”

Včasih, ko kaj mrzlično iščem, si rečem: “Staraš se! Vsi stari ljudje kar naprej nekaj iščejo, kot je to počela teta Ivica.”Druga svetovna vojna je pri nas... ognjišče več »

Marija - te poznam? (2)

 

PO MARIJI K JEZUSUKrščansko občestvo se že od nekdaj zateka k Mariji. Ob nenehni izkušnji njenih milosti in pomoči jo je poimenovalo vsemogočna priprošnjica in... ognjišče več »

Vnebovzetje ...

 

Z leti se vse bolj zavedam svojega telesa.In to zavedanje ni toliko povezano z modrostjo, ki se je je – vsaj tako si domišljam – nekaj vendarle prilepilo name... ognjišče več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo