petek, 11. julij 2025

Anja Bah Žibert ob včerajšnji interpelaciji opozorila na šokantna dvojna merila vla.

Piše: Moja Dolenjska Poslanka Anja Bah Žibert (SDS) je na včerajšnji seji državnega zbora, kjer so obravnavali interpelacijo zoper delo ministra za notranje zadeve Boštjana Poklukarja, izpostavila tudi dvojna merila, ki jih uporablja ta vlada. Uvodoma je pokazala fotografiji, kjer so bili policisti pred kratkim na prireditvi v Sodražici. Tam je bil navzoč tudi minister demokracija več »

Več iz medija

Izstop iz pravokotnega sistema

 

Piše: Franc Bešter, Zg. Besnica Moderna doba se je začenjala z odpiranjem človekovega pogleda v tretjo dimenzijo. Razsvetljenstvo iznajde kartezijanski... demokracija več »

Konec Slovenije

 

Piše: Frančiška Buttolo, Ljubljana Slika sedanjega političnega trenutka v Sloveniji je izjemno zanimiva. Prebivalstvo je mirno in ne opazi nikakršnih ... demokracija več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo