Prekmurski strokovnjak prvič na klopi BW Linza. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Več iz medija
Matjaž Kopitar o koncu sinove kariere: Anže se je že odločil, tako je s...
V sredo so na Bledu svečano odprli novo prenovljeno ledeno dvorano. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
To lahko le o: glejte, kdo ga je pred tekmo obiskal v hotelu v...
Po Olimpiji bosta v kvalifikacijah evropskih pokalov danes na delu tudi Celje in Koper. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Konec sanj za Šeška, a to je napoved svetle prihodnosti
Slovenski teniški igralec Žiga Šeško je v četrtfinalu končal nastope na mladinskem delu turnirja v Wimbledonu. S 6:3 in 7:6 (4) ga je po uri in 20 minutah... ekipa24 več »
Po turbulentnih dnevih se je oglasil trener Mure – poslal je zgovorno...
Črno-beli so bili na krajših pripravah v Svetem Martinu na Muri. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Nikoli Jokiću čestitam za ... Srbski protestnik pomešal vse, tečejo solze od smeha...
Družabna omrežja je preplavil posnetek vznesenega protestnika v srbskem mestu Užice. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Od najslabše okrepitve do večnosti: Modrićeva era v Realu je...
Luka Modrić je v Realu prehodil pot od najslabše okrepitve leta do Zlate žoge. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Nekdanji član ostro udaril po Muri: Lagali so mi, me ločili od ekipe...
V Muri je te dni zelo turbulentno in ni jih malo, ki se bojijo, da se bo prekmurski ponos v naslednji sezoni boril za obstanek med elito. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Pogačar je hit, za današnjo etapo mu nudijo zgodovinsko vlogo in...
Tadej Pogačar se je po petih etapah letošnjega Toura spravil v položaj, v katerem vodi v ... no, vsemu. Več na Ekipa.si ekipa24 več »