ponedeljek, 4. avgust 2025

Nogometaši, ki so prezgodaj zapustili svet

3. julij. Dan, ko sta v prometni nesreči življenje izgubila brata Diogo Jota in Andre Silva. Dan, ki bo v nogometnem svetu za vedno zapisan s črnimi znaki. Dan, ki nas je spomnil na številne nogometaše, ki so svojo življenjsko pot končali veliko prezgodaj. 24ur več »

Več iz medija

Na istih mestih dve leti kasneje

Minevata dve leti od najhujše ujme v Sloveniji. Na Koroškem sanacija še zdaleč ni zaključena. Županja Črne na Koroškem Romana Lesjak ocenjuje, da so do danes... 24ur več »

Ste videli 38-letno Irmo?

 

Svojci pogrešajo 38-letno Irmo Perko iz Stare Fužine v občini Bohinj. Pogrešano so nazadnje opazili na območju Bohinjske Bistrice. 24ur več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo