sreda, 2. julij 2025

Nova moč iz regije: Domžale našle človeka za športno prihodnost

V Domžalah so dobili novega vodjo športne zgodbe – 36-letni Hrvat Goran Rosanda je uradno postal direktor prve ekipe. Gre za strokovnjaka, ki je v zadnjih letih ustvaril širok mednarodni profil in sodeloval z uglednimi klubi v Evropi, Aziji in Severni Ameriki.   Rosanda ni novinec v elitnem nogometnem okolju. Uveljavil se je z delom … sn portal več »

Več iz medija

Celjani potrdili prihod Kotnika

 

Andrej Kotnik se ponovno vprača na slovenske prvoligaške zelenice. Po letu in pol preživetih na Kitajskem bo 29-letnik v bodoče nosil dres Celja. Pričakovano... sn portal več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo