ponedeljek, 20. april 2026

V Zasavju 25 javnih vodnih virov

V poletni vročini je pomembno, da se imamo možnost odžejati tudi na javnih mestih brez plačila. V Zasavju je temu namenjenih 25 javnih vodnih virov. Po podatkih Ekologov brez meja je Slovenija med najbolj s pitno vodo bogatimi državami v Evropi, kakovost vode pa je na splošno odlična in za kar četrtino prebivalcev ne potrebuje savus več »

Več iz medija

KS Podkum v letu 2025

Krajevna skupnost Podkum je v letu 2025 uspešno uresničila zastavljen program dela. Izboljšali so infrastrukturo in varnost ter poskrbeli za živahen družabni... savus več »

Nika Tomc v Tbilisiju

V Tbilisiju v Gruziji poteka Evropsko prvenstvo v judu, na katerem je uspešno nastopila tudi Zasavka Nika Tomc, sicer članica celjskega kluba Z’Dežele... savus več »

Čoln je pripravljen

 

Na spletnem portalu Savus vsako soboto v rubriki Foto tedna objavljamo zanimive fotografije zasavskih (in drugih) fotografov. Naslov tokratnih fotografij je... savus več »

Četrt stoletja Dewesofta

 

V podjetju Dewesoft letos praznujejo 25 let ustvarjanja. Četrt stoletja inovacij, razvoja in globalne rasti, ki ima svoje korenine trdno zasidrane v Zasavju.... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo