nedelja, 5. oktober 2025

Slovenski atleti po prvem dnevu EP na poti med evropsko elito

Slovenska atletska reprezentanca je po prvem dnevu 2. lige ekipnega evropskega prvenstva v Mariboru na dobri poti, da se prebije med evropsko elito. Po 20 končanih disciplinah – skupaj jih bodo v dveh dneh izpeljali 37, ima Slovenija 214,5 točke. S tem je v konkurenci 16 ekip na želenem tretjem mestu, ki še pelje v novice.si več »

Več iz medija

Rižota z gobami

Sestavine za 2 osebi: 250 g riža za rižoto  300 g gob (jurčki, lisičke, šampinjoni ali mešanica) večja čebula 3 stroki česna 800 ml zelenjavne jušne osnove  1... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo