nedelja, 17. avgust 2025

Ne gre le za hrano, ampak tudi za doživetje

»Čar je, ko združiš tradicijo, kreativnost in učinkovitost – v trenutku, ko sestavine oživijo na krožniku ter povežejo zgodbo z okusom. Čar je tudi v iskrenosti – takrat ljudje zajokajo, ker ne gre le za hrano, temveč za doživetje.« Tako razmišlja Michaela (Miša) Koplova, zmagovalka 11. sezone MasterChefa, ki je kratek čas živela v Domžalah modre novice več »

Več iz medija

Skrita v čipki – dvojina

 

Čipke obiskovalcem Krajevne knjižnice Tineta Orla Trzin niso neznane, saj so čipkasti izdelki različnih ustvarjalcev že večkrat gostovali v prostorih trzinske... modre novice več »

Večji nadzor v Mengšu

 

Kot so sporočili iz mengeške občinske uprave, so v zadnjem času v Mengšu zaznali porast voženj z neregistriranimi skuterji ter druženje na lokacijah, kjer to... modre novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo