četrtek, 27. november 2025

Asta Vrečko o ameriškem napadu na iranske jedrske objekte

Trump je takšen notoričen lažnivec, da je težko vedeti, kaj bo in česa ne bo storil in tudi njegovih izjav, kaj da je naredil, ne smemo jemati povsem resno. Pred nekaj urami so ZDA napadle jedrske objekte v Iranu, a z iranske strani se širi samo posmeh. V resnici ne vemo, kaj točno in s čim so Američani bombardirali in kaj so uničili. Iranci seveda … jinov svet več »

Več iz medija

Izrael želi več pomoči ZDA

Leta 2028 se izteka sporazum med ZDA in Izraelom, podpisan še za časa Obamove administracije, ki je iz ameriških žepov v Izrael letno prinesel 3,8 milijarde $... jinov svet več »

Strah

Pred davnimi leti sem na smetišče nepotrebnih medijskih produktov odvrgel Slovenske novice, ki so bile takrat najbolj prodajani časopis v Sloveniji. Mogoče so... jinov svet več »

Medtem ZDA bombardirajo Somalijo

 

Predsednik, ki je po svojih besedah končal 7 ali 8 vojn, kdo bi si pri njegovem gobcanju o tem bil na jasnem, v resnici še kako uporablja oborožene sile za... jinov svet več »

Terorist se sprehaja po Moskvi

 

Ni dolgo tega, ko se je sirski samozvani predsednik in nekdanji skrajni vodja teroristov Ahmad al-Shara, mudil v New Yorku. Na mestu torej, kjer so njegovi... jinov svet več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo