sreda, 13. avgust 2025

90-letni Armani bo prvič izpustil kakšno svojih modnih revij

Modna legenda Giorgio Armani, ki se ponavadi na kratko pojavi na koncu predstavitve kakšne svojih kolekcij, bo prvič v karieri izpustil svoji dve reviji na milanskem tednu mode. 90-letnik je bila namreč na kratko v bolnišnici v Milanu in zdaj okreva doma. dnevnik več »

Več iz medija

Branilec, ki rad drži žogo

 

Angleški prvoligaš Bournemouth je sporočil, da je podpisal petletno pogodbo s francoskim nogometašem Bafodejem Diakitejem, dosedanjim igralcem Lilla, pri tem... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo