četrtek, 9. oktober 2025

Ambulanta za sočasno paliativno oskrbo odziv na potrebe našega časa

»Naj bo to prvi od mnogih trakov, ki jih prerežemo v naši bolnišnici,«je dejala goriška odbornica Silvana Romano na včerajšnjem odprtju ambulante sočasne paliativne oskrbe.Trak so prerezali pred novo ambulanto v tretjem nadstropju goriške bolnišnice. Vodila jo bo zdravnica Marta Callligaris, ki je odgovorna za goriški center za paliativno oskrbo. »Predvsem gre tu za bolnike, ki niso pri koncu živl... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Pooblaščenki za Slovence ni uspelo

 

Wanda Ferro, državna sekretarka na italijanskem notranjem ministrstvu, kjer odgovarja za jezikovne manjšine, torej tudi za slovensko, je v teh dneh v središču... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo