sobota, 21. februar 2026

Šolanje z odliko zaključilo 106 osnovnošolcev

Razgledna ploščad v Marezigah je bila danes prizorišče sprejema za najuspešnejše devetošolke in devetošolce iz koprske občine, ki so šolanje zaključili z odliko. Teh je letos kar 106 in prihajajo iz 11 osnovnih šol. Župan Mestne občine Koper Aleš Bržan je mladim za odličen uspeh v vseh letih osnovne šole izročil posebna priznanja. Osnovnošolcev, ki e-koper več »

Več iz medija

Javna dražba parcel na Srminu

Mestna občina Koper bo v četrtek, 5. marca, izvedla javno dražbo za prodajo nepremičnin v njeni lasti. Predmet javne dražbe bosta dva sklopa nepremičnin na... e-koper več »

Zapora Ceste za Lazaret

 

Občina Milje bo v četrtek, 19. februarja, začela obnovo Ceste za Lazaret, ki so jo prizadele morske nevihte konec leta 2023. Dela bodo trajala predvidoma do... e-koper več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo