četrtek, 9. oktober 2025

Davčni upravi zatajili več kot 2,5 milijona evrov vredna plovila

Finančna policija je na tržaški obali odkrila 21 rekreacijskih plovil, ki jih lastniki eno ali več let niso javili davčni upravi. Ta skupno presegajo vrednost 2,5 milijona evra. V sklopu večje nadzorne akcije so ugotovili, da se je v zadnjem obdobju močno povečalo število plovil, registriranih v tujini, ki pa so stalno privezana v Italiji. Plovila se najpogosteje nahajajo v turističnih marinah ali... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Pooblaščenki za Slovence ni uspelo

 

Wanda Ferro, državna sekretarka na italijanskem notranjem ministrstvu, kjer odgovarja za jezikovne manjšine, torej tudi za slovensko, je v teh dneh v središču... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo