sreda, 13. avgust 2025

Nekaj receptov Felicite Kalinšek za vroče poletne dni

Dobra gospodinja mora načrtovati tudi vnaprej. V knjigi Felicite Kalinšek »Slovenska kuharica« je obsežen del namenjen tudi konzerviranju živil, kar kuharici pride prav zlasti pozimi, ko na trgu ni svežih. Tako nikoli ne bo v zadregi, ne pred domačimi in tudi ne pred gosti. Sezona borovnic je v polnem razmahu. Lahko pripravite borovnični liker ali muzej kamnik več »

Več iz medija

Nagradna igra

S sodelovanjem v naši nagradni igri si lahko priigrate vstopnico za brezplačen ogled muzeja ali naše enote. Vsak dan bomo objavili eno nalogo. Začnemo v torek,... muzej kamnik več »

Odpiralni čas RHRM

V petek, 27.6. in soboto, 28.6.2025, bo Rojstna hiša Rudolfa Maistra odprta od 10. do 14. ure. Hvala za razumevanje. muzej kamnik več »

Velikonočni pirhi

 

Pírh ali velikonôčno jájce, je tradicionalna hrana, ki se pripravlja ob veliki noči. Jajce je indoevropski pomladni simbol, podoba novega življenja in... muzej kamnik več »

Lov za kamniškimi zakladi

 

Za tokratno akcijo #naprejvpreteklost, #muzejinprihodnost, #muzejinzabava smo pripravili Lov za kamniški zakladi. Natisnite si pole, pridite v @Medobčinski... muzej kamnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo