četrtek, 20. november 2025

Zdravje poleti: Varni na soncu

V poletnih mesecih je izpostavljenost sončnim žarkom veliko večja kot v drugih delih leta, zato je potrebno poskrbeti za primerno zaščito. Znano je, da prekomerna izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju – tako sončnemu kot iz umetnih virov (npr. solarijev) – škoduje... več pivka več »

Več iz medija

Iskrice prejele zlato priznanje

 

V nedeljo, 16. 11. 2025, je v Postojni potekalo Regijsko tekmovanje odraslih pevskih zasedb Primorske, na katerem so se predstavile tudi Iskrice. Priprave... pivka več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo