četrtek, 14. avgust 2025

Begunje 1954/55 – III. razred

V šolskem letu 1954/55 na stopnicah pred osnovno šolo v Begunjah slikani otroci III. razreda z učiteljico Justino Rode. Anka Petrič se spominja zanimivega šolskega prijema. Ko so šli otroci obirat ribez na šolski vrt, so morali med obiranjem prepevati, in to z razlogom, da niso vsega ribeza takoj pojedli. V šolski kroniki je zapisano: da […] kulturnik več »

Več iz medija

Trgovina: Ogrlica

 

Srebrne sovice so bile ustvarjene za muzejsko trgovino Tolminskega muzeja kot poklon grški keramični skodelici (skifosu) z motivom sove – eni najpomembnejših... kulturnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo