Luka Mohar je star 31 let in je vzgojitelj v vrtcu. Že skoraj vse življenje bije trdi boj z ADHD-jem, nevrološko motnjo, ki, kot pove, pri odraslih pri nas ostaja nevidna. Ne zato, ker je ni, ampak ker je družbeno nerazumljena in zdravstveno zapostavljena. Sam je leta čakal na diagnozo. žurnal 24 več »
Več iz medija
Tragedija na avtocesti, stekel je na vozišče
V četrtek ob 15.37 se je na dolenjski avtocesti Obrežje-Ljubljana pri uvozu na Drnovem zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom, v kateri je umrl 34-letni... žurnal 24 več »
Zalogaj, ki je bil zanj usoden: Tragedija tik pred božičem
V Italiji poročajo o tragičnem primeru v kraju Settimo Torinese v pokrajini Torino. Bi znali pomagati ob zadušitvi? žurnal 24 več »
Po novem letu oddajo 24UR zapušča tudi eden najbolj vidnih...
Razlog so novi izzivi ... žurnal 24 več »
Babica Tine Gaber pri 80 letih še vedno prava lepotica!
Lepoto je podedovala tudi po babici … žurnal 24 več »
Letni horoskop 2026: Tehtnica
Tehtnice, pripravite se! žurnal 24 več »
Lahko na sedežu z gretjem uporabljate prevleke?
Vozniki imamo predvsem pozimi radi gretje sedežev, saj nam hitro zagotovi občutek prijetne toplote. A pri uporabi pripomočka, ki je na voljo v vse več... žurnal 24 več »
Med bolniško se mu izteče pogodba o zaposlitvi, mu bolniško nadomestilo...
Delodajalec se izgovarja, da bolniško nadomestilo zaposlenemu ne pripada, ker je "sezonski" delavec, poleg tega pa je zaposleni tik pred iztekom pogodbe za... žurnal 24 več »
Za nekaj časa grem v tujino, se mi splača odjaviti...
Naredili smo izračun: se splača avto odjaviti, če odhajate v tujino za dalj časa? žurnal 24 več »

