torek, 17. junij 2025

Španski teniški igralec Carlos Alcaraz zmagovalec OP Francije (daljše)

Španski teniški igralec Carlos Alcaraz je zmagovalec odprtega prvenstva Francije v Parizu. Na drugem turnirju za grand slam v sezoni je drugi nosilec v najdaljšem finalu v zgodovini Rolanda Garrosa po približno petih urah in pol odpravil prvega s svetovne lestvice, Italijana Jannika Sinnerja, s 4:6, 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3) in 7:6 (2). Za … megafon več »

Več iz medija

Novi trener Seville je Almeyda

 

Nekdanji argentinski nogometni reprezentant Matias Almeyda je novi trener španskega prvoligaša Seville. Kot so sporočili iz andaluzijskega kluba, je 51-letni... megafon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo