sobota, 7. junij 2025

Groenewegen prvi tudi v Ormožu

Nizozemec Dylan Groenewegen (Jayco AlUla) je zmagovalec tretje etape kolesarske dirke po Sloveniji. Na trasi od Majšperka do Ormoža (172 km) je prišlo do sprinta glavnine, Nizozemec pa je izenačil rekord sedmih etapnih zmag na slovenski pentlji. Skupno vodstvo je obdržal Švicar Fabio Christen. Najboljši Slovenec je bil Tilen Finkšt na šestem mestu.Groenewegen je še tretje leto zapovrstjo slavil et... primorski.eu več »

Več iz medija

Molitvi sledila polemika

Tržiški muslimanski verniki so se ob današnjem prazniku kurban bajram zbrali na jutranji skupinski molitvi na župnijskem dvorišču pri Marcelliani v Tržiču in... primorski.eu več »

Groenewegen prvi tudi v Ormožu

 

Nizozemec Dylan Groenewegen (Jayco AlUla) je zmagovalec tretje etape kolesarske dirke po Sloveniji. Na trasi od Majšperka do Ormoža (172 km) je prišlo do... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo