sobota, 4. julij 2026

Zagorelo na ladji s 3000 vozili na krovu, posadka evakuirana

Pred tremi dnevi je izbruhnil požar na ladji Morning Midas, ki pluje pod Liberijsko zastavo in služi za prevoz vozil. Požar je izbruhnil okoli polnoči po lokalnem času 3. junija, približno 300 navtičnih milj jugozahodno od Adaka na Aljaski. Dim se je prvič dvigal s palube, naložene z električnimi vozili. Kljub takojšnjim prizadevanjem za gašenje požara z uporabo sistemov za gašenje na krovu plovil... e-navtika več »

Več iz medija

Testirajte plovilo pred nakupom

 

Enkratna priložnost za vse, ki razmišljate o nakupu plovila. Izkoristite priložnost in plovilo preizkusite  na morju Ta vikend se v Biogradu na Moru odpira... e-navtika več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo