torek, 17. junij 2025

Vrhovno sodišče ZDA zavrnilo obravnavi pritožb na zakona o orožju v Marylandu in Rho

Vrhovno sodišče ZDA je danes zavrnilo obravnavo pritožb na zakona o orožju v zveznih državah Maryland in Rhode Island, ki tako ostajata v veljavi, poročajo ameriški mediji. Gre za omejitve glede določenih avtomatskih in polavtomatskih pušk ter nabojnikov z veliko kapaciteto. sta več »

Več iz medija

Cene nafte navzdol

Cene nafte so se v današnjem azijskem trgovanju znižale. Trgovci spremljajo razmere na Bližnjem vzhodu, kjer odmeva poziv ameriškega predsednika Donalda Trumpa... sta več »

Azijske borze neenotno

Osrednje azijske borze se gibljejo neenotno. Vlagatelji so zaskrbljeni ob stopnjevanju napetosti na Bližnjem vzhodu. Čakajo tudi na zasedanje ameriške... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo