ponedeljek, 18. avgust 2025

Različnost in sodelovanje

Piše: dr. Matevž Tomšič Z zmago na referendumu o zakonu o posebnih pokojninah za zaslužne umetnike je desna politična opcija na čelu s SDS nedvomno dosegla zmago. To je bila v pretežni meri moralna oziroma simbolna zmaga, a zmaga kljub vsemu. Če nič drugega, je pokazala, da je mogoče doseči vsaj delno mobilizacijo lastnih volivcev. demokracija več »

Več iz medija

Ljudožersko slovensko šolstvo 

 

Piše: Frančiška Buttolo, Ljubljana Večkrat lahko poslušamo v javnih medijih, levih in desnih (v Sloveniji to pomeni  socialističnih, ne pa komunističnih), kaj... demokracija več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo