četrtek, 19. junij 2025

Veličastna zmaga Nicolasa Prodhomma v kraljevski etapi Gira!

Etapa, ki je obetala srdit boj med favoriti, se je končala z zmago Nicolasa Prodhomma (Decathlon AG2R La Mondiale Team) in brez večjih sprememb v boju za roza majico. Za 28-letnega Francoza, ki je bil zadnji preživeli iz številčne skupine ubežnikov, je to prva etapna zmaga na tritedenskih dirkah in največji uspeh v karieri. Drugi je ciljno črto kraljevske etape prečkal nosilec rožnate majice Isaac... siol več »

Več iz medija

Nov dan, nove težave favoritinj

 

Na teniškem turnirju WTA v Rimu sta se v drugem krogu poslovili tretja in četrta nosilka, Američanka Jessica Pegula in Italijanka Jasmine Paolini. To je gladko... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo