V Univerzitetnem kliničnem centru (UKC) Ljubljana bodo kmalu opravili 500. transplantacijo srca. Ob tem poudarjajo, da je Slovenija na področju presaditev srca med najboljšimi. Generalni direktor UKC Ljubljana Marko Jug je danes poudaril, da imajo slovenski bolniki največjo verjetnost na svetu, da bodo v primeru težav s srcem preživeli. svet24 več »
Več iz medija
Zagorelo v vrtcu na Viču, otroke evakuirali
Malo pred 8. uro je zagorelo v vzgojno-varstveni ustanovi na območju ljubljanskega Viča. Otroke so uspešno evakuirali. svet24 več »
Soseska Pod Šmarno goro: Vaš novi dom v objemu narave in...
V naravi, a le streljaj od mesta svet24 več »
Število mladoletnikov z izrečenim vzgojnim ukrepom ali kaznijo...
Število mladoletnikov z izrečenim vzgojnim ukrepom ali kaznijo je lani v primerjavi z letom 2023 naraslo za nekaj manj kot tretjino. svet24 več »
Emma Raducanu in Carlos Alcaraz skupaj v New Yorku: »Ona bo...
Emma Raducanu bo na prenovljenem turnirju mešanih dvojic na OP ZDA nastopila v paru s Carlosom Alcarazom. svet24 več »
Panterji na krilih Reinharta do drugega zaporednega naslova
Hokejisti Florida Panthers so v šesti tekmi finala severnoameriške hokejske lige NHL premagali Edmonton Oilers s 5:1. S skupnim izidom s 4:2 v zmagah so... svet24 več »
Slovenci v Banjaluki opravljali milijonske dvige gotovine, kdo so...
Podjetniki iz Slovenije so odpirali bančne račune v Banjaluki, nanje prenakazovali denar, nato pa je v BiH prišlo do večjih, v nekaterih primerih celo... svet24 več »
ZDA onemogočile sprejem skupne deklaracije vrha G7
Blizu Calgaryja v Kanadi se je v torek brez sklepne deklaracije končal letošnji vrh gospodarsko najbolj razvitih držav G7. svet24 več »
Možni močnejši nalivi in udari strel, hitro lahko narastejo...
Po ponedeljkovem prehodu fronte so nekateri kraji v osrednjem delu Slovenije, med njimi Ljubljana in Domžale, ostali povsem suhi. Kdaj lahko pričakujemo novo... svet24 več »