Če mislite, da lastniki električnih vozil cele dneve preživijo v iskanju javnih polnilnih postaj, se motite. delo več »
Več iz medija
Z lamborghinijem po avtocesti z 239 kilometri na uro
Kršitelju so izrekli globo v višini 1.200 evrov, dobil pa je tudi devet kazenskih točk. delo več »
Francozinja kraljica Toura, Luka podpisal za Lakerse
Pregled najboljših športnih fotografij zadnjega tedna po izboru uredništva Delo.si delo več »
Zaradi suma korupcije pri obnovi železniške postaje v pripor tudi dva...
Zrušenje nadstreška na železniški postaji v Novem Sadu je pred devetimi meseci zahtevalo 16 življenj. delo več »
Zaradi okužbe z vodo v Maximarketu opravili pogovore z več kot 550...
Zdravstvene težave, povezane z onesnaženo vodo v vodovodu ljubljanske veleblagovnice, je prijavilo približno 600 oseb. delo več »
Najboljše all inclusive počitnice za jesen in zimo
Podaljšajte poletje v jesen in si privoščite kraljevsko all inclusive razvajanje, prijazno do denarnice! delo več »
Ob zapori hitre ceste čez Rebernice se obeta prometni kaos
Zdi se, da zakonodaja s področja varnosti prometa na državni cesti ne velja povsod enako, je bil kritičen predsednik KS Lozice Miran Žvanut. delo več »
Sindikat voznikov avtobusov: Dvig cen vozovnic je zgrešena...
Pri sindikatu pozivajo pristojna ministrstva in preostale organizacije k iskanju boljših rešitev za ureditev javnega potniškega prometa. delo več »
Norveški smučarski skakalci spet dvigujejo prah
Na uvodnih letošnjih preizkušnjah za veliko nagrado FIS bodo lahko konec tega tedna v Courchevelu nastopili tudi grešniki Forfang, Lindvik in Sundal. delo več »