četrtek, 27. november 2025

Prihodnost: Kitajska bo dominirala, ZDA bodo irelevantne

Tak je bil naslov članka Kyla Chana izpred dveh dni v New York Timesu. Pravi preprosto to, da je KItajska prevzela globalno industrijsko in tehnološko dominacijo in da je ZDA pri tem ne morejo zaustaviti. Vsekakor pa ne s Trumpovimi politikami, ki so diametralno nasprotne od kitajskih. S carinami ne moreš zaustaviti države, za katero damijan.org več »

Več iz medija

Bovaer goveja norost

 

Arla has ended the Bovaer trial in the UK, just after massive problems appeared in Denmark. But what bovine stupidity led to Bovaer being introduced in the... damijan.org več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo