sobota, 4. oktober 2025

Čajanka s poezijo ob 80-letnici konca 2. svetovne vojne

Pomladanski del rednega srečevanja na čajankah v knjižnici Pivka se je zaključil s tematiko poezije, ki je nastajala v vojnem času ali neposredno po njej. Recital je bil posvečen 80-letnici konca II. svetovne vojne. Zbralo se je 10 rednih udeležencev čajank, ki so brali pesmi, posvečene vsem, ki... več pivka več »

Več iz medija

Rožnati oktober v Pivki

 

Podžupanja Majda Godina in direktorica občinske uprave Mihaela Smrdel sta danes, 1. oktobra, sprejeli članice lokalne skupine združenja Europa Donna in se jim... pivka več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo