Na severni polobli je maj mesec bujnega razvoja čebel in narave, na južni pa čas, ko se pobirajo čebelji proizvodi in sadovi čebeljega opraševanja. Tudi zato je bil 20. maj, rojstni dan čebelarja Antona Janše, izbran za svetovni dan čebel. gorenjski glas več »
Več iz medija
Kdo pa še ve, da je v Sudanu vojna
... se včasih kar vdano v usodo vpraša sicer vedno dobrovoljna in energije polna humanitarka Jana Lampe iz Gorij, ki na Slovenski karitas skrbi za mednarodno... gorenjski glas več »
Cvetje za Marijo
gorenjski glas več »
GPT-5 deluje kot pogovor z doktorjem znanosti
gorenjski glas več »
Filma in koncert na posestvu Dvorca Visoko
gorenjski glas več »
Poletje za nekatere precej delovno
gorenjski glas več »
Ameriški Divji zahod presežkov
Tridnevni festival Wild West Fest on Fire v Zbiljah so obiskali številni ljubitelji ameriškega Divjega zahoda. gorenjski glas več »
Porast vdorov v komunikacijo podjetij
Nacionalni odzivni center za kibernetsko varnost SI-CERT zaznava večje število prijav različnih napadov na podjetja, pri čemer izstopa porast vdorov v poslovno... gorenjski glas več »
Spodbujajo naložbe v predelavo in trženje
gorenjski glas več »